Home » Producten » Glazen deur » Taatsdeur met 2 zijlichten RVS
Klik op de knop, beantwoord een paar korte vragen en wij regelen de rest.
Wilt u uw brede doorgang of nis voorzien van een deur, maar heeft u geen kozijnen? Met onze glazen taatsdeur met dubbele zijlichten behaalt u een aantrekkelijk resultaat. Dankzij de toepassing van twee zijlichten kan een doorgang van maximaal 3400 mm breed moeiteloos worden voorzien van een mooie afsluiting.
Met deze deur profiteert u van een robuuste afwerking van 10mm dik gehard veiligheidsglas. Daarnaast zorgen wij ervoor dat u de juiste maat deur in huis krijgt.
De kwaliteit van materialen vindt u terug in het roestvrijstalen hoekbeslag. Doordat de onderschoen is geproduceerd met een hydraulisch scharnier, valt de deur altijd weer terug dicht. De montage van deze deur kunt u helemaal zelf uitvoeren. U boort vier gaten in de vloer en twee in het plafond en bevestigt het systeem. Daarna helpt het 15 mm hoge u-profiel met de zijlichten vastmaken. Deze zet u vast aan de vloer, de muur en het plafond
U kunt met deze taatsdeur alle kanten uit. Wij leveren het totale systeem in verschillende maten, tot maximaal 3400 mm bij 2600 mm (breedte x hoogte). Ook de deur maken we op maat. Deze kan tot 1050 mm breed voor u worden gemaakt.
| Glas | CE-gekeurd gehard veiligheidsglas | 
| Glasdikte | 10mm | 
| Maximale breedte | 325 cm (3250 mm) | 
| Maximale hoogte | 300 cm (3000 mm) | 
| Type deur | Taatsdeur | 
| Gebruik | Binnen en buiten | 
| Max. openingshoek | 150° naar binnen en naar buiten | 
| Ruststanden | 0°, – 90°, + 90° | 
| Greep | Dubbelzijdige H-greep 500 mm | 
| Scharnieren | Zelfsluitend hoekbeslag: Hydraulisch scharnier met onderschoen; Bovenschoen; Plafonddraaipunt | 
| Instelbaar | Instelbaar 0-punt, instelbare sluitsnelheid | 
| Normering | DIN EN 1154 – getest met 500.000 cycli |